SPRAWDZENI PRZEZ DOŚWIADCZENIE

Wiele rzeczy można zrobić w pojedynkę, ale nasze projekty do nich nie należą.
Niektórzy są z nami od początku, inni od niedawna - jednak wszyscy sprawdzili się w najtrudniejszych zadaniach.

Producent tarcicy liściastej

MGJ Drewno dla profesjonalistów

Gdy wejdziecie na stronę MGJ przeczytacie z jaką starannością podchodzą do produkcji swoich wyrobów. Po wielu metrach sześciennych tarcicy, którą przepuściliśmy przez nasze maszyny potwierdziło się to na tyle, że nie martwię się o to co kupujemy. Bo czym się martwić?

Email - iwona.tomaszewska@mgj.pl

Telefon +48 535 009 545

Usługi szklarskie

Zakład szklarski MIŚ

Rzemieślnicy z kreatywnymi pomysłami - mieliśmy okazję to sprawdzić przy realizacjach wymagającej wiedzy i doświadczenia, którego na etapie pierwszych wyzwań jeszcze nie mieliśmy. Wycinanie szkła na maszynach numerycznych pozwala na uzyskanie dokładności jakiej wymagają trudne projekty. Trudne - to te najbardziej lubiane.

Emailmis@elblag.com.pl

Telefon - +48 501 538 628

Wycinanie laserowe, gięcie blach

MAPALU

Gdy otrzymuję propozycję od innej firmy wykonywania usług cięcia laserowego, odpowiadam, że nie szukam drugiego wykonawcy. Powód jest prosty - jeżeli firma wykonuje swoje usługi terminowo, bez problemowo i w zauważalny sposób zwraca uwagę na rysunki, które ode mnie otrzymują - trudno tego nie docenić. W efekcie - również jesteśmy doceniani.

Emaillaser@mapalu.pl

Telefon - +48 533 339 265

Konstrukcje stalowe

Projekt Loft Gdynia

Gdyby nie Projekt Loft to nie byłbym tu gdzie jestem. W początkowych poczynaniach firmy nasz główny wykonawca konstrukcji stalowych, który dowiódł dokładnością i doświadczeniem, że warto utrzymywać z nim kontakt. Nawet teraz gdy większość elementów stalowych wykonujemy u siebie - oferują pomoc gdy jesteśmy w potrzebie.

Emailprojektloft3@gmail.com

Telefon +48 510 910 049

Elektryka

P&M Instalacje

Patryk dowiódł, że można na nim polegać w każdej sytuacji. Schody mają świecić? A może tym razem jakaś maszyna przestała działać? Instalacja w schodach czy na firmie to bez zastanowienia się jego działka. Prosty temat czy bardziej skomplikowany - lubimy skupić się na drewnie, a elektrykę oddać w doświadczone ręce. 

Email - kontakt@pminstalacje.pl

Telefon +48 515 313 378

Kamienie i marmury

Mar-Bob

Tutaj już wyciągamy ciężki kaliber bo elementy schodowe wykonane z kamienia naturalnego czy konglomeratów to coś dla ludzi z grubszym portfelem. Tym bardziej ważne, abyśmy unikali pomyłek produkcyjnych. Realizacja łatwiejsza czy skomplikowana - ludzie z głową to ważny aspekt tej współpracy, doceniany przez obie strony.

Email - biuro@mar-bob.pl

Telefon +48 (58) 380 01 11

Malowanie proszkowe

Malowanie7

Wiele firm lakierniczych z okolicy przewinęło się przez nasze progi. Do momentu gdy znaleźliśmy firmę z Gdyni, której założyciel od samego początku powstania postawił nacisk na jakość swoich wyrobów. Doradztwo w każdej dziedzinie powłok lakierniczych od wewnętrznych po zewnętrzne nawet dla wymagających klientów.

Email - biuro@malowanie7.pl

Telefon +48 667 809 003 

Wycinanie CNC

Ostrowski-Pilachowski

Wycinanie elementów w systemie CNC to już konieczność dzisiejszych czasów. Wyższa dokładność i możliwości - od szablonów montażowych po elementy waszych przyszłych schodów. Staramy się wykorzystywać potencjał wycinania komputerowego z każdego materiału dzięki czemu mamy 100% pewność, że jak w projekcie - tak w elemencie. 

Email - maciej.tombinski@ostrowski-pilachowski.com

Telefon +48 58 782 64 50

JESTEM ZAINTERESOWANY